Modern Ofis Dekorasyonu Nasıl Olmalı

0 16

Genç patronlar sıklıkla ofislerinin modern tarzda dekore edilmesini tercih ediyor. Modern ofis dekorasyonlarında elbette kişiler için önemi olan bazı parçaların , resimlerin , tabloların ya da bir takım objelerin değerlendirilmesi önemli ancak modern bir tarzdan söz edebilmek için belli başlı bir takım ana ögeler de yok değil.

Öncelikli olarak bahsetmemiz gereken unsur elbette renk. Modern dekorasyon anlayışı kesinlikle beyaz rengin var olması anlamına geliyor. Duvarda , yerde ya da mobilyalarda beyazın hakimiyeti hissedilir derecede olmalı. Ama tek başına beyaz da elbette sıkıcı ve göz yorucu. Bu yüzden beyaza hep canlı renkler eşlik ediyor.

Modern ofis mobilyaları üreten firmalar beyazla kombinlenmek üzere canlı yeşiller , maviler ve elbette kırmızıların kullanıldığı tasarımları görücüye çıkarmış Oturma gruplarının tarzı da doğrudan modernliği belirleyen bir diğer unsur.

Bu tarzda , hacimli koltuk ve oturma gruplarına yer yok. Daha çok minimal parçaların gruplandığı oturma sistemleri öne Camlar da modern ofis dekorasyonlarının ayrılmaz bir parçası oldu. Camlar hem modernliği , hem şeffaflığı ve hem de temizliği simgeliyor. Cam hem masalarda çok göze çarpıyor hem de ofis içi bölmelerde özellikle cam tuğlalarla harikalar yaratılıyor.

Mobilyalarda lake en çok kullanılan kaplama cinsi. Pırıl pırıl parlayan lake dolaplar ya da sehpalar ofisinizin modernliğini belirlemede önemli bir faktör. Perdeler elbette stor olmalı. Zebra storlar son dönemlerin gözdesi. Hem çok kullanışlı hem de gerçekten modern. Yer döşemelerinde tavsiyemiz kesinlikle büyük , parlak seramikler! Onlar gerçekten modern ve Aydınlatmalar kesinlikle panel sistemiyle yapılmalı.

Bu şekilde ofisinizin her noktası eşit şekilde aydınlanır ve tavanlarınız da olduğundan daha yüksek gözükür. Duvarlarda ise krom aplikler çok iyi bir seçimdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.