Gerçekten Sevdiğimiz 20 Home Ofis Çalışma Masa Tarzı

0 17

Bilgisayar iş istasyonu kurulumlarımız evlerimizin en önemli alanlarından biridir. Yataklarımızı bile geride bırakarak en çok zaman geçirdiğimiz yer haline geldiler. Ancak, bu alanlara genellikle tasarım cephesinde gerekli özen gösterilmez ve hatta bazıları konfor için optimize edilmemiştir. İş istasyonunuzu ihmal edilmiş tozlu bir köşeden yeni kaygan bir estetikle çekebilir misiniz? Kullanıcı deneyiminizi yeni teknoloji ve ergonomik eklemelerle güçlendirmeli misiniz?

1- Bu olağanüstü konumlandırılmış iş istasyonumuz olsaydı, Surface Stüdyomuza mı bakacağımızı veya suya mı bakacağımızı bilemezdik. Hayranlık uyandıran görünümlere sahip daha fazla çalışma alanı görün!

2- Hepsi mevcut ve doğru. Her bir teknoloji parçası, oldukça güzel bir hoparlör seti de dahil olmak üzere bu masanın karşısındaki sıcak ahşap ve konyak uçakları üzerinde duruyor.

3- Alternatif olarak, teknolojinizi ve masanızı duvarlarınızla aynı renkte kamufle etmek, bir iş istasyonu kurulumunun birleşik bir yaşam alanını daha az rahatsız etmesine neden olabilir.

4- Carl Sagan ve Neil deGrasse Tyson, bu alışılmadık döner oturma / stand çalışma alanının sahibine ilham veriyor.

5- Basit siyah beyaz aksesuarlar dikkat dağıtıcı unsurları azaltır. Krom vurgular keskin estetiği parlatır.

6- Siyah çekmece kuleleri, bu modern ev ofis masasına simetrik denge sağlar. Tek renkli sanat, cesur simetriyi yukarıdaki duvar alanına çevirir.

7- Pyrography, ev sahiplerinin tutkusunu tasvir eder ve odaya çekici bir doğal ton katar. Ahşap bir kulaklık standı, çevreye zarif bir şekilde uyum sağlar.

8-Ultra geniş bir monitör, klavyenin kullanılmadığında altına saklanabileceği geniş bir standa yayılır. İç mekan bitkileri gri bir şehir manzarasını oluşturur.

9- Ergonomik bir bilgisayar koltuğunun büyük kısmı, şık bir rustik şık masaüstü ile dengeleniyor.

10- Minimalist bir ev ofisi tamamen üretkenliktir ve saçma değildir. Masaüstü tesisi bile minimal tarafta.

11- Bu “makine öğrenimi iş istasyonunun” sahibi, endüstriyel tarzda portmanto ve köşe rafları ile siyah üzerine koyu tonda ahşap vurgular tercih etti. Şık bir ahşap döner sandalye görünümü tamamlar.

12- L şeklindeki bir düzenleme, bir salon içindeki bir çalışma alanını ayırmada, özellikle de ofis dağınıklığının görünümünü gizlemek için arka kenar yükseltildiğinde iyi çalışır.

13- İş istasyonunuz müzik ve miksaj için kullanılacaksa, akustik köpük panellere yatırım yapmak isteyeceksiniz. Bu paneller, masadan tavana kadar dokusal bir özelliktedir.

14- Çok güzel ve oldukça pratik. Bu aydınlık ve renkli alan, kodu düzenlemek için mükemmel bir dikey monitör ve ayrıca rahatlık için ergonomik bölünmüş bir klavye ile donatılmıştır.

15- Monitörle dolu bir masa ile mikrofonun gidebileceği tek yer yukarıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.