Bayraktar Savunmada Staj Yapma Şansı

0 63

Bayraktar Savunmada Staj Yapma Şansı

Staj başvurusu için son 5️⃣ gün!
Gençler, ülkemizin yüksek teknoloji içeren milli ve özgün projelerinde görev alarak Baykar‘da staj yapmak istiyorsanız başvuru tarihini kaçırmayın.

Bayraktar staj

Yaz dönemi için staj başvurusu yapan öğrencilerin altta yer alan kriterler ve başvuru sürecini dikkatlice okuması rica olunur:

Stajlarını firmamız bünyesinde gerçekleştirerek mezuniyet sonrasında tam zamanlı olarak devam eden birçok mühendis ve teknisyen çalışanımız bulunmaktadır. Firmamız staj konusunu üniversite öğrencileri açısından tamamlanması gereken rutin bir süreç olarak değil, teorik alt yapının pratik çalışmalar ile donatıldığı, gerçek proje tecrübesinin oluşturulması ile öğrenilen bilginin kullanılabilen bir bilgi ve sonrasında ürün haline dönüşmesini sağlayan bir süreç olarak görmektedir.

Bu nedenle staj başvurusunda bulunan adaylar titizlikle incelenerek, yaz tatili sürecini yoğun bir mühendislik ortamında çalışarak öğrenmeyi tercih eden adaylar seçilmektedir.

Staj başvurusunda bulunan adaylarda bulunması gereken temel nitelikler;
– İnsansız Hava Araçları gibi ülkemiz açısından kritik öneme sahip bir teknolojinin milli ve özgün olarak geliştirilmesinin önemine inanan
– Mühendisliğin en ileri düzeyde uygulandığı havacılık alanında ekip ruhu içerisinde çalışmaya hevesli
– Yürütülen projelerin başarısı için azim, gayret ve fedakarlık gösterecek
– Yoğun iş temposu içerisinde çalışmaya müsait

Başvuru Süreci:

Firmamızda staj süresi en az 7 haftadır Stajyer adaylarının bitirme çalışmalarını staj döneminde yürüttükleri çalışmalara paralel bir konu üzerinden yürütecek olması tercih sebebidir.

Başvuru için gerekli bilgiler:
• Kişisel bilgiler veya CV
• Transkript
• Staj konusu talep edilen çalışma alanları, kariyer hedefleri ve hayallerine yönelik detaylı ön başvuru yazısı
• Yapılan başvurular firmamız Ar-Ge ekibi tarafından değerlendirildikten sonra uygun bulunan adaylarla iletişime geçilerek mülakat gerçekleştirilecektir. Mülakat sonucunda staj yapmaya uygun bulunan adaylara staj davet mektubu gönderilecektir.

2021 Staj Takvimi

 

Başvuru Alımı ve Değerlendirme 25 Ocak 2021 – 16 Mart 2021
Sınav Daveti 20 Mart 2021
Sınav ve Mülakat 20 Mart 2021 – 1 Mayıs 2021
Sonuçların Bildirilmesi 17 Mayıs 2021
1. Staj Dönemi 14 Haziran 2021 – 31 Temmuz 2021
2. Staj Dönemi 2 Ağustos 2021 – 18 Eylül 2021

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.